Razem 262 853 ogłoszeń !

Koordynator ds. Organizacji Biura Sprzedaży Prasy

Miejsce pracy: Warszawa, Annopol

Opis Stanowiska:

Koordynacja projektów wdrażania usług w partnerskich kanałach sprzedaży prasy

Zbieranie cotygodniowych informacji o poziomie obsługi punktów sprzedaży prasy

Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby Biura Sprzedaży Prasy

Wystawianie zapotrzebowań w systemach komputerowych dotyczących opłat, wyposażenia

Tworzenie i weryfikacja planów urlopów

Tworzenie pakietów informacyjnych wewnętrznych i zewnętrznych

Organizacja spotkań biznesowych, konferencji

Koordynowanie projektów marketingowych

Uaktualnianie zawartości strony internetowej

Bieżąca obsługa administracyjna Biura

Współpraca z innymi działami

Nasze wymagania:

Znajomość specyfiki kolportażu, rozliczeń oraz procesów związanych ze sprzedażą prasy i usług

Doświadczenie w koordynowaniu pracy biura

Wykształcenie Wyższe

Zdolności analityczne

Zaawansowana znajomość programu Microsoft Excel i Powerpoint

Bardzo dobra umiejętność pracy zespołowej

Bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu

Umiejętność prowadzenia projektów

Otwartość na zmiany

Samodzielność i zaangażowanie

Mile widziana znajomość programu SAP

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Atrakcyjne benefity i świadczenia pozapłacowe

Niezbędne narzędzia pracy

Pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji

Realny wpływ na rozwój firmy

Osoby zainteresowane oferta prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@ruch.com.pl w tytule nazwa stanowiska.

Data: 21.09.2015 10:39
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 428844
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Paulina Nowak (niezarejestrowany)
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.ruch.com.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja