Razem 251 459 ogłoszeń !

HCEWW świadczy usługi biznesowe w wielu językach dla klientów na całym świecie. Obszar naszych

działań obejmuje usługi w zakresie zaawansowanych rekrutacji dla branż: IT, farmacja, logistyka,

obsługa klienta, e-commerce, finanse, przemysł, HR.

Od lat dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymywali rekomendacje najlepszych

specjalistów. Dla jednego z liderów branży sprzedaży tworzymy nowy zespół, dlatego poszukujemy:

Specjalistów ds. Obsługi Klienta/ Team Liderów rynku portugalskiego

Obowiązki:

• kompleksowa obsługa klienta w języku portugalskim;

• doradztwo produktowe i sprzedażowe;

• dbanie o relacje z klientami i dobry wizerunek firmy;

• praca na wewnętrznym systemie wysyłkowym;

• praca wyłącznie na bazie stałych klientów,

Wymagania:

• biegła znajomość języka portugalskiego lub portugalskiego latynoamerykańskiego;

• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;

• zdolności sprzedażowe;

• samodzielność w działaniu;

• odpowiedzialność za powierzone zadania;

• motywacja i zaangażowanie;

• entuzjazm, pozytywne nastawienie, poczucie humoru;

• gotowość do pracy w Warszawie.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;

• atrakcyjne warunki współpracy;

• premiowanie dobrych wyników;

• przyjazną atmosferę;

• elastyczne godziny pracy.

Jeśli posiadasz zdolności przywódcze, masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem aplikuj na Team Lidera.

Do Twoich zadań będzie należało:

• wdrażanie I szkolenie nowych pracowników,

• identyfikowanie potrzeb szkoleniowych,

• raportowanie,

• bezpośredni kontakt z Kadrą Zarządzającą,

• kontrola pracy zespołu.

Wyślij swoje CV, a na pewno się odezwiemy!

Data: 05.11.2015 14:22
Cena: 2 500 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 436520
Rubryka ogłoszenia: Administracja

Obsługa Klienta Zagranicznego z językiem portugalskim - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Patrycja Jaśkiewicz (niezarejestrowany)
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48720898937
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja