Razem 252 863 ogłoszeń !
OFERUJę
07.12.2015 13:40

Specjalista ds. zakupów:

OBOWIĄZKI:

• realizacja zakupów materiałów elektronicznych i technologicznych do produkcji

• pełna obsługa łańcucha dostaw: badanie rynku, zapytania, oferty, wybór dostawcy, negocjacje, zamówienia, reklamacje, umowy, logistyka

• rozwijanie współpracy z dostawcami europejskimi i dalekowschodnimi

• poszukiwanie i wybór nowych dostawców

• wspieranie projektów rozwojowych w zakresie obsługi logistycznej

• ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy

WYMAGANIA:

• wykształcenie wyższe

• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (w mowie i piśmie)

• biegła znajomość programów MS Office w szczególności Excel

• zdolności analityczne, samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy

• umiejętność pracy pod presją czasu i pracy w zespole

• zaangażowanie i konsekwencja w dążeniu do celu

• wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne

• minimum 2 letnie doświadczenie

OFERUJEMY:

- Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

- Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

- Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)

- Możliwość długofalowej współpracy

CV prosimy kierować na adres e-mail: bialystok@workservice.pl w tytule maila wpisując: Specjalista ds. zakupów.

Data: 07.12.2015 13:40
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 441720
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Marlena (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja