Razem 251 558 ogłoszeń !
OFERUJę
14.02.2016 11:39

PERSPECTA to firma doradztwa personalnego specjalizująca się w realizacji szkoleń, projektów rekrutacyjnych oraz badań marketingowych. Obecnie dla naszego Klienta, sieci gabinetów rehabilitacyjnych poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/ka

Nr ref.: 04/02/2016

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

• Kompleksowa obsługa Klienta gabinetu rehabilitacji: kontakt bezpośredni, telefoniczny, mailowy

• Nadzorowanie terminarza rejestracji pacjentów

• Prowadzenie i obsługa dokumentacji

• Obsługa strony internetowej: umieszczanie aktualności na www firmy i Facebooku

• Dbanie o czystość i estetykę gabinetów

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe

• Min. roczne doświadczenie w pracy administracyjno – biurowej

• Mile widziane doświadczenie w branży usług medycznych, rehabilitacji

• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera: MS Office, portale społecznościowe

• Łatwość nawiązywania kontaktów oraz empatyczne podejście do pacjenta

• Umiejętność planowania oraz rzetelność

Oferujemy:

• Okres próbny w oparciu o umowę zlecenie

• Pracę w miłej atmosferze

• Możliwość zdobycia wiedzy i nowych umiejętności z zakresu usług medycznych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: rekrutacja@perspecta.pl W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska wraz z numerem referencyjnym. Aplikacje, które napłyną bez wskazania stanowiska i numeru nie będą brały udziału w procesie rekrutacyjnym. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

PERSPECTA posiada Certyfikat pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej WUP-PPA-7420-45/MD/2010 6619, wydany przez Marszałka Województwa.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)”.

Data: 14.02.2016 11:39
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 451805
Rubryka ogłoszenia: Administracja

Zdjęcia (1)

Asystent/ka - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna Kocur (niezarejestrowany)
Województwo: Pomorskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja