Razem 258 697 ogłoszeń !
OFERUJę
15.02.2016 11:28

Dynamicznie rozwijająca się firma w branży spożywczej, na terenie Słubic poszukuje nowego pracownika na stanowisko księgowej/księgowego.

Miejsce pracy: Słubice

Opis stanowiska:

* Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowo-finansowych

* Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami

* Archiwizacja dokumentów

* Mile widziana umiejętność prowadzenia ewidencji środków trwałych

* Inne prace zlecone przez bezpośredniego przełożonego

Wymagania:

* Doświadczenie zawodowe min. 1 rok

* Praktyczna znajomość zagadnień księgowych

* Znajomość systemu księgowego Rewizor - mile widziane

* Praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności programu MS Excel

* Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne, skrupulatność i przywiązywanie wagi do szczegółów

* Umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu

* Terminowość w realizacji zadań

* Komunikatywność

* Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, rachunkowość, finanse) – mile widziane

* Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

* Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę

* Pracę w ciekawej i bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie

* Stabilne warunki zatrudnienia

* Niezbędne narzędzia pracy

* Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska i zakresu obowiązków

* Możliwości rozwoju zawodowego

CV proszę wysyłać na adres e.kostrzynska@euro-hurt.com

Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (DzU nr 133 poz. 883)”.

Data: 15.02.2016 11:28
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 451922
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Euro Hurt
Województwo: Słubice (Lubuskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: www.euro-hurt.com
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Euro Hurt
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja