Razem 263 192 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Filia szwedzkiej firmy DLS - Detektiver, Livvakter, Juridik Sp. z o.o. z oddziałem w Polsce przy ul. Żurawiej 32/34 w Warszawie organizuje szkolenie do zawodu „Rehabilitant współżycia„ (małżeńskiego, konkubinatu oraz narzeczeństwa. Rehabilitant współżycia jest nowym zawódem w Polskim społeczeństwie powstałym z rozwojem nowoczesności i ludzkimi trudnościami współżycia i współpracy...

TYTUŁ ZAWODOWY SZKOLENIA: Rehabilitant współżycia.

„Konflikty rodzinne i przyczyny niewierności/zdrad”.

Celem szkolenia jest zapobieganie konfliktom i rozpadaniu się małżeństw, narzeczeństw oraz konkubinatu, jak również zagwarantowanie posiadanym wspólnym dzieciom pełnej i stabilnej drogi rozwojowej podczas dorastania, co też powoduje niszczenie i ruinę wspólnych dorobków.

Szkolenie to eliminuje fałszywe podejrzenia i oskarżenia i u kobiet i u mężczyzn w różnym wieku, kiedy ludzie są najbardziej uczuleni na temat niewierności i zdrad. Szkolenie to kształtuje ludzi do rozwiązywania swoich nieporozumień oraz problemów bez używania przemocy rodzinnej i prestiżu osobowego oraz niszczenia wspólnych dochodów włącznie z cierpieniami i psychicznymi załamaniami w środowisku najbliższym oraz u dzieci.

Informacje ogólne szkolenia:

A – termin szkolenia: 5 - 6 marzec (sobota, niedziela) oraz 12 – 13 marzec 2016 r. (sobota, niedziela).

B – godziny szkoleń: od 13:00 do 17:00 we wszystkie dni.

C - miejsce szkolenia: ul. Żurawia 32/34 (przy Marszałkowskiej 84/92), 00-515 Warszawa

D – koszt szkolenia: 2100 zł włącznie z VAT od osoby (koszt może być niższy w przypadku dofinansowania unijnego).

E - jednostka prowadząca szkolenie: DLS - Detektiver, Livvakter, Juridik Sp. z o.o. z oddziałem w Polsce przy ul. Żurawiej 32/34 (przy ul. Marszałkowskiej 84-92), 00-515 Warszawa, tel. (22) 294 74 40.

F – szkolenie prowadzone jest w języku polskim.

G - w szkoleniu mogą brać udział i kobiety i mężczyźni w różnym wieku i w różnych powiązaniach jak małżeństwo, narzeczeństwo czy konkubinat.

E- możemy zorganizować szkolenie w każdym mieście powiatowych kiedy ilość uczestników wynosi minimum 20 osób.

Po ukończeniu szkolenia każdy otrzymuje dyplom Rehabilitanta współżycia. Zawód ten daje możliwości dla każdego, możliwości pracy w DLS - Detektiver, Livvakter, Juridik, jako Asystent Rehabilitacji współżycia do wykładów szkoleniowych. Po otrzymaniu odpowiedzi odnośnie dofinansowania z UE opłata za kurs będzie zmniejszona o koszt otrzymanych dotacji. Całą sumę można odciągnąć od podatku, gdy firmy dokonują opłat za szkolenia.

Drugi etap w/w szkolenia (również płatnego) odbędzie się po 3 miesiącach od zakończonego wcześniejszego szkolenia. Pozwala on uzyskać dyplom „Rehabilitanta współżycia MKN„ oraz daje możliwości zatrudnienia w DLS - Detektiver, Livvakter, Juridik, Sp. z. o. o., odział w Polsce w swoim rejonie zamieszkania jako wykładowcy.

Gwarantujemy, że nasze w/w szkolenie zawodowe przyczyni się do zmniejszenia w Polskim społeczeństwie ilości rozwodów, rozłąk, konfliktów, nałogów, chorób psychicznych oraz przeszkód w prawidłowym rozwoju dzieci, upadku firm, niszczenia dorobków lub pozyskanych majątków.

Informacji i odpowiedzi na dodatkowe pytania udziela telefonicznie, mailowo lub pisemnie Asystentka DLS, Wioleta D., codziennie w godzinach 9:00 – 12:00 i od 13:00 do 18:00.

Płatności należy dokonywać przelewem lub kartą kredytową. Każdy otrzyma fakturę na adres wg życzenia.

W czasie szkolenia uczestnicy otrzymują kawę/herbatę, ciastka i kanapki.

DLS zachęca wszystkich do przemyślenia i przeanalizowania oraz eliminowania przeszkód życiowych, które wielokrotnie są ukrywane, i które powodują brak komunikacji między ludźmi, mających duże uczucia do siebie, a poprzez podejrzenia o niewierności i zdradę zepsuły uczuciową relację między sobą. Każdy musi zadać sobie pytanie: co jest najważniejsze w życiu? Przyszłość rodziny i dzieci czy opłata za szkolenie! Jesteśmy jedyni w Polsce z w/w szkoleniem zawodowym.

Zapraszamy do DLS - Detektiver, Livvakter, Juridik Sp. z o.o. oddział w Polsce.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 17.02.2016 13:12
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 452434
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
Chcesz zdobyć zawód „REHABILITANT współżycia„? - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Wioleta DLS
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48881711604
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Wioleta DLS
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)