Razem 263 698 og這sze !
Bezp豉tne og這szenia, komis, oferty
OFERUJ
19.02.2016 15:00

Obecnie poszukujemy

SPECJALISTA DS. BIURA I ZARZ主U

Nr REF: BZ/2016

Miejsce pracy: wojew鏚ztwo 堯dzkie

Opis stanowiska:

- organizacja, koordynacja i obs逝ga spotka Zarz鉅u

- prowadzenie kalendarza Zarz鉅u

- organizacja podr騜y s逝瘺owych

- koordynowanie wsp馧pracy i przep造wu informacji pomi璠zy poszczeg鏊nymi dzia豉mi w firmie

- zarz鉅zanie obiegiem dokument闚 i korespondencji Zarz鉅u

- bie蕨ce wsparcie Zarz鉅u w codziennych dzia豉niach

- dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:

- wysoka kultura osobista i mi豉 aparycja

- wykszta販enie minimum rednie

- min. jednoroczne dowiadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- dobra znajomo j. angielskiego

- zaanga穎wanie

- kreatywno i elastyczno

- doskona豉 organizacja pracy oraz samodzielno w dzia豉niu

- umiej皻no prowadzenia korespondencji biznesowej i redagowania tekst闚

- znajomo obs逝gi komputera, pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint) i urz鉅ze biurowych

- odpowiedzialno, sumienno, komunikatywno

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- prac w dynamicznej firmie o mocnej pozycji na rynku

- stabilne zatrudnienie

- prac w pe軟ym wymiarze godzin

- sta貫 wynagrodzenie plus dodatkowe benefity (Medicover, karta Multisport)

- mo磧iwo rozwoju zawodowego

- przyjazn atmosfer w pracy

Do章cz do nas, jeli chcesz pracowa z najlepszymi!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie nast瘼uj鉍ej klauzuli:

Wyra瘸m zgod na przetwarzanie moich danych osobowych, przez REDWOOD HOLDING S.A., z siedzib w υdzi, ul. Papiernicza 7, zgodnie z Ustaw z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), jak r闚nie przez sp馧ki wchodz鉍e w sk豉d REDWOOD HOLDING, zawartych w przesy豉nej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb obecnego i przysz造ch proces闚 rekrutacji. Zosta貫m poinformowany, i:

REDWOOD HOLDING S.A. b璠zie administratorem dotycz鉍ych mnie danych osobowych, w rozumieniu przepis闚 Ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.),

aktualny wykaz sp馧ek wchodz鉍ych w sk豉d REDWOOD HOLDING jest publikowany na stronie internetowej www.redwood-holding.com

Sprecyzowane informacje do og這szenia
Data: 19.02.2016 15:00
Rodzaj og這szenia: Oferuj
Numer og這szenia: 452856
Rubryka og這szenia: Administracja
Bezporednie dane kontaktowe
Og這szeniodawca: Paulina Wieczorkiewicz
Wojew鏚ztwo: Ca豉 Polska
E-mail: U篡tkownik nie zgodzi si na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzie na to og這szenie, prosimy u篡 poni窺zego formularza .
Formularz do odpowiedzi na og這szenie
Pozosta貫 mo磧iwoci i linki
Pole oraz poka og這szenie
Mo磧iwoci wyr騜nienia og這szenia
Pozosta貫 og這szenia u篡tkownika Paulina Wieczorkiewicz
Pozosta貫 og這szenia z sekcji Administracja
2003-2010 Hiperog這szenia (Bezp豉tne og這szenia, alfabet firm, katalog produkt闚 - wszelkie prawa zastrze穎ne)