Razem 261 851 ogłoszeń !
OFERUJę
19.02.2016 15:01

Obecnie poszukujemy

Asystentka zarządu

Nr REF: AZ/2016

Miejsce pracy: województwo łódzkie

Opis stanowiska:

- organizacja, koordynacja i obsługa spotkań Zarządu

- prowadzenie kalendarza Zarządu

- organizacja podróży służbowych

- koordynowanie współpracy i przepływu informacji pomiędzy poszczególnymi działami w firmie

- zarządzanie obiegiem dokumentów i korespondencji Zarządu

- bieżące wsparcie Zarządu w codziennych działaniach

- dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:

- wysoka kultura osobista i miła aparycja

- wykształcenie minimum średnie

- min. jednoroczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- komunikatywna znajomość j. angielskiego

- zaangażowanie

- kreatywność i elastyczność

- doskonała organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu

- umiejętność prowadzenia korespondencji biznesowej i redagowania tekstów

- znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint) i urządzeń biurowych

- odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- pracę w dynamicznej firmie o mocnej pozycji na rynku

- stabilne zatrudnienie

- pracę w pełnym wymiarze godzin

- stałe wynagrodzenie plus dodatkowe benefity (Medicover, karta Multisport)

- możliwość rozwoju zawodowego

- przyjazną atmosferę w pracy

Dołącz do nas, jeśli chcesz pracować z najlepszymi!

Data: 19.02.2016 15:01
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 452857
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Rekrutacja
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Rekrutacja
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja