Razem 250 562 ogłoszeń !
OFERUJę
02.03.2016 16:50

Dla Naszego międzynarodowego Klienta posiadającego przedstawicielstwa w Portugalii, zajmującego się dystrybucją owoców i warzyw poszukujemy i osoby na stanowisko:

Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Ołtarzew

Nr ref: WMS16PBFP

Zakres obowiązków:

• Nadzorowanie i odbiór korespondencji

• Opracowywanie i przygotowywanie raportów

• Koordynacja obiegu dokumentów oraz sprawdzanie ich poprawności

• Wsparcie i pomoc we wszystkich bieżących sprawach administracyjnych

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe

• Doświadczenie na podobnym stanowisku

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (biegły MS Office), oraz urządzeń biurowych

• Umiejętność efektywnego działania oraz organizacji czasu pracy

• Zaangażowanie oraz chęć uczenia się nowych rzeczy

• Mile widziania znajomość języka portugalskiego

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

• Praca na pełen etat na umowę o pracę

• Przyjazną atmosferę pracy

• Praca w godzinach 9.00 – 17.00

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV:

m.stepien@jobfinder.pl

Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego: WMS16PBFP

(z dopiskiem„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)”

Data: 02.03.2016 16:50
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 455168
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Marta Stępień (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja