Razem 255 950 ogłoszeń !
OFERUJę
28.04.2016 13:05

Firma Capital Work wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko pracownika biurowego. Miejsce pracy: Łazy (powiat piaseczyński, gmina Lesznowola)

Wymagania:

• aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

• wykształcenie min. średnie

• dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Internet) oraz urządzeń biurowych

• dobra organizacja pracy i samodzielność

• wysoki poziom zaangażowania

• mile widziana znajomość specyfiki pracy działu kadrowo-płacowego

Zakres obowiązków: prowadzenie dokumentacji biurowej, obsługa urządzeń biurowych, wsparcie pracy działu kadrowo-płacowego (pisanie pism, przygotowywanie korespondencji do wysłania, wykonywanie telefonów do kierowców, wprowadzanie informacji do systemu)

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników pracy

• terminowo wypłacane wynagrodzenia

• ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony) na adres e-mail rekrutacja@capitalwork.pl z zamieszczoną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002 r. NR 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)".

Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Data: 28.04.2016 13:05
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 465748
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: biuro (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48226465965
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja