Razem 262 930 ogłoszeń !

Firma zajmująca się doradztwem gospodarczym poszukuje ambitnej osoby chętnej uczestniczyć w budowaniu przedsiębiorstwa. Praca wiąże się z realizacją wymagających zadań w wielu projektach.

Wymagania odnośnie kandydatów:

- zdolności zarządcze

- wymagana praktyczna znajomość procedur aplikowania o środki unijne!

- mile widziane doświadczenie na stanowisku menedżerskim w call centre

- ambicja, samodzielność, dobra organizacja pracy

- umiejętność logicznego myślenia

Zakres obowiązków:

- kontakt z partnerami biznesowymi (1-2 dni w tygodniu)

- tworzenie raportów i analiz związanych z realizowanymi projektami

- zarządzanie zespołem kilku konsultantów oraz kilku telemarketerów

- raportowanie do właściciela

Oferujemy:

- ciekawe doświadczenia związane z wieloma branżami

- po okresie próbnym istnieje możliwość podjęcia współpracy w formie umowy o pracę

- biuro położone w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu (blisko centrum Wrocławia)

- wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom składające się z części bazowej i premii za zrealizowane projekty

- praca w młodym zespole i w miłej atmosferze

Data: 12.05.2016 13:19
Rodzaj ogłoszenia: Szukam
Numer ogłoszenia: 468113
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Anna Niewiadoma (niezarejestrowany)
Województwo: Dolnośląskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja