Razem 263 694 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Analiza rynku pracy oraz opinie zbierane wśród słuchaczy szkoły Żak, skłoniły nas do uruchomienia nowych kierunków kształcenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, postanowiliśmy otworzyć Jednoroczną Szkołę Policealną o specjalności Agent celny.

To ceniony i perspektywiczny kierunek. Agent celny jest zawodem solidnym, którego wykonywanie może dać wiele satysfakcji. Dzięki temu absolwenci mogą starać się o pracę w zawodzie agent celny.

CHARAKTERYSTYKA ZAWODU

Pracownik agencji celnej wykonuje zadania, wynikające z założeń Kodeksu Celnego. Są to: analizowanie towarów, wraz z ewentualnym preparowaniem ich próbek na potrzeby tych badań, zgłaszanie tych towarów oraz przygotowywanie ku temu niezbędnych dokumentów, regulowanie opłat związanych z procesem clenia oraz odbieranie towarów, kiedy zostaną już zwolnione. Pracownik agencji bierze na siebie także odpowiedzialność za przygotowanie wszelkich pozostałych formalności związanych z obowiązkiem celnym.

PERSPEKTYWY PRACY

Agent celny znajdzie zatrudnienie w Agencji Celnej, składzie celnym, wolnym obszarze celnym, firmach transportowych i spedycyjnych oraz firmach zajmujących się importem i eksportem. Aby pracować w Agencji Celnej, należy dodatkowo po ukończeniu szkoły — uzyskać państwową licencję agenta celnego na podstawie egzaminu organizowanego przez Ministerstwo Finansów.

KORZYŚCI

Nauka trwa 1 rok, tj. 2 semestry, co pozwala na zdobycie unikalnych kwalifikacji w krótkim czasie. Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym, co dwa tygodnie – w sobotę i niedzielę. Pozwala to połączyć naukę w ŻAK-u z pracą zawodową oraz innymi obowiązkami. Kończąc Jednoroczną Szkołę Policealną, otrzymujesz dyplom w zawodzie Agent celny- zyskując specjalność w niszowym i jednocześnie prestiżowym kierunku na rynku pracy.

Jesteś gotowy na rozwój własnych zainteresowań? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i być elastycznym na rynku pracy? Szukasz alternatywy? Daj się pokierować wykwalifikowanej kadrze dydaktycznej, z wieloletnim doświadczeniem. Ten kierunek dopasowany jest do potrzeb rynku pracy! Czesne to jedyne 99 zł miesięcznie. Dodatkowo możesz skorzystać z licznych, stałych zniżek. Sprawdź, jak możesz obniżyć czesne nawet do 0 zł!

Zapisz się on-line www.mlawa.zak.edu.pl/formularz

Lub przyjdź do sekretariatu: Mława, ul. Sienkiewicza 4

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 16.05.2016 13:32
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 468799
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Widea (0)
 
Zdjęcia (1)
 
AGENT CELNY- zyskaj specjalność w niszowym i jednocześnie pr - Zdjęcie nr 1
Do tego ogłoszenia nie zostało dodane jeszcze video.
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: CNiB Żak Mława (niezarejestrowany)
Województwo: Mława (Mazowieckie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48236552641
Web: www.mlawa.zak.edu.pl
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Wyślij ogłoszenie znajomemu na e-mail
Włoż ogłoszenie do schowka, aby porównać z innymi
Zawiadom administratorów o naruszeniu regulaminu, nadużyciu itp.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)