Razem 251 784 ogłoszeń !

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy z miasta Cottbus: Sekretarkę asystentkę kierownika. Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie.

Opis / Obowiązki:

• Miasto: okolice miasta Cottbus, Branderburgia Niemcy

• Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

• Praca jest na stałe, bezpośrednio u pracodawcy

• Praca na pełny etat

• Pracodawcą jest niemiecka firma zatrudniajaca ok 85 pracowników, prowadząca handel z polskimi firmami

• Główne zadania:

• Prowadzenie sekretariatu kierownika firmy

• Prowadzenie kalendarza i organizowanie podróży służbowych

• Przyjmowanie i nadawanie korespondencji oraz przesyłek

• Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów w firmie

• Współpraca z działami firmy

• Sporządzanie grafików pracy

• Prowadzenie projektów zleconych przez kierownika

• Tłumaczenia pisemne polsko-niemieckie i niemiecko-polskie

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

• Dobra znajomość języka angielskiego

• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ( Excel, Word)

• Prawo jazdy kat. B

• Obsługa urządzeń biurowych

• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

• Dyspozycyjność i zaangażowanie

• Bardzo dobra organizacja pracy własnej

• Samodzielność w działaniu

• Wysoka kultura osobista

• Wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe

Oferujemy:

• Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

• Wynagrodzenie miesięczne brutto: 2000 do 2500 euro

• Samochód służbowy, również do prywatnej dyspozycji

• Mieszkanie zapewnione i wstępnie opłacane przez pracodawcę

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Data: 22.06.2016 20:04
Cena: 10 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 475232
Rubryka ogłoszenia: Administracja

Sekretarka asystentka kierownika z  dobrą znajomością języka - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja