Razem 256 277 ogłoszeń !

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA

Miejsce pracy: Dąbrowa k.Poznania

Zakres obowiązków:

• wystawianie faktur sprzedażowych i ich ewidencja

• bezpośrednia i telefoniczna obsługa Klienta

• obsługa kasowa

• przygotowywanie listów przewozowych i rozliczanie kierowców

• ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej

• przyjmowanie i rozpatrywanie reklamacji od Klienta

• przygotowywanie raportów.

Nasze oczekiwania:

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• wykształcenie miniumum średnie

• praktyczna znajomość programu MS Excel

• łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

• wysoka kultura osobista

• samodzielność, dynamizm i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

• gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• realną możliwość rozwoju zawodowego

• możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej

• możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie

• stabilne zatrudnienie w ogólnopolskiej firmie

• przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem linku (poprzez skopiowanie i wklejenie do przeglądarki) :

lub za pośrednictwem formularza dostępnego poniżej.

Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Data: 24.06.2016 09:14
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 475590
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Rekrutacje
Województwo: Poznań (Wielkopolskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Rekrutacje
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja