Razem 251 517 ogłoszeń !

Levnet istnieje na rynku od kilku lat. Od samego początku jesteśmy firmą związaną z rynkiem telekomunikacyjnym. Specjalizujemy się w dostawie urządzeń oraz budowie sieci szerokopasmowego dostępu do Internetu. Obecnie rozwijamy naszą działalność w kierunku budowy i późniejszej eksploatacji światłowodowych sieci dostępowych.

W związku z rozwojem firma zatrudni osobę na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Opis stanowiska pracy:

· obsługa biura

· pozyskiwanie oraz kompleksowa obsługa klientów

· aktywna sprzedaż usług

· doradztwo oraz udzielanie informacji dotyczących oferty

· realizacja planów sprzedażowych

· obsługa połączeń telefonicznych

· praca stacjonarna oraz na terenie Lipna

· budowanie pozytywnego wizerunku firmy

· dbanie o porządek w biurze

Oczekujemy:

· doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

· min. średniego wykształcenia

· wysokiej kultury osobistej,

· łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

· odpowiedzialności oraz bardzo dobrej organizacji,

· zdolności sprzedażowych

· dobrej znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych

· zaangażowania

Oferujemy:

atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

niezbędne narzędzia do pracy

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie swojej aplikacji wraz ze zdjęciem przez formularz lub bezpośrednio na podany adres email.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawa z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm."

Data: 03.08.2016 12:38
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 483317
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Widea (0)

Zdjęcia (3)

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta - Zdjęcie nr 1Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta - Zdjęcie nr 2Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta - Zdjęcie nr 3
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Łukasz Koba (niezarejestrowany)
Województwo: Lipno (Kujawsko-pomorskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48882099436
Web: www.levnet.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja