Razem 251 794 ogłoszeń !

Winckler Personal jest firmą doradztwa personalnego. Od 2012 r. wspieramy kontrahentów krajowych i zagranicznych w pozyskiwaniu specjalistów oraz kadry menedżerskiej oraz zarządzającej. Specjalizujemy się w projektach rekrutacyjnych między innymi dla branż takich jak: FMCG, spedycja, przemysł, inżynieria, SSC/BPO, IT, transport, logistyka. Obecnie do naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży turystycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. obsługi klienta z jęz. niemieckim

Miejsce pracy : Warszawa

Termin rozpoczęcia: do uzgodnienia

Zakres obowiązków:

• Kontakt telefoniczny z klientem biznesowym/niemieckojęzycznym.

• Zapewnienie wsparcia technicznego osobiście lub zdalnie (telefon/email).

• Zapewnienie Klientowi szybkiego i skutecznego rozwiązania problemu zgodnie z

ustalonym poziomem i standardem usług.

• Aktualizacja i utrzymywanie Service Now w szybki i efektywny sposób.

• Monitorowanie i eskalacja wszystkich incydentów zgodnie z ustalonymi poziomami

usług i usług IT, przesyłki procedur i procesów ITIL.

• Wdrażanie najbardziej opłacalnych i korzystnych rozwiązań.

Oczekujemy od Ciebie:

• Min. 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku przy obsłudze klienta niemieckojęzycznego.

• Wykształcenia wyższego (kierunki filologiczne/informatyczne).

• Bieglej znajomości języka niemieckiego.

• Dobrej znajomości języka angielskiego.

• Znajomości Service Now albo podobnej technologii Service Desk.

• Bardzo dobrej znajomości Windows XP i 7, Microsoft Office 2003/2007, Active Directory Administration.

• Umiejętności przedstawiania jasnych, zwięzłych wypowiedzi Klientom.

Klient Oferuje:

• Umowę o pracę.

• Atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń.

• Możliwość realnego wpływu na funkcjonowanie firmy.

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie.

• Możliwość rozwoju zawodowego.

• Ubezpieczenie zdrowotne.

• Ubezpieczenie na życie.

• Kartę MultiSport.

• Nagrody uznaniowe.

Aplikuj: rekrutacja@wincklerpersonal.pl lub zadzwoń: 608 708 234

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

 Certyfikat KRAZ nr 11630

Data: 26.09.2016 13:25
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 493621
Rubryka ogłoszenia: Administracja

Specjalista ds. obsługi klienta z jęz. niemieckim - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Winckler Personal (niezarejestrowany)
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48608708234
Web: www.wincklerpersonal.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja