Razem 251 823 ogłoszeń !
OFERUJę
18.10.2016 13:55

Backer OBR Sp. z o.o., prężnie działająca spółka w sektorze produkcji elementów grzejnych, należąca do szwedzkiego koncernu NIBE Industrier AB, z siedzibą w Pyrzycach oraz oddziałami w Stargardzie i Warnicach zatrudni na stanowisku:

Specjalista ds. Jakości

Miejsce pracy: Stargard, ul. Skandynawska 2

Zadania na stanowisku:

• systematyczne prowadzenie kontroli i ocena jakości wyrobu (m.in. audity wyrobu i procesu),

• opracowywanie i komunikowanie w organizacji wyników dotyczących jakości,

• inicjowanie działań na rzecz poprawy jakości wyrobu wraz z oceną ich skuteczności,

• wspieranie pracowników produkcji w zakresie jakości.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane zarządzanie jakością,

• znajomość narzędzi wspomagających zarządzanie jakością (analiza Pareto, metoda problem solving),

• umiejętność obsługi sprzętu kontrolno-pomiarowego oraz wiedza z zakresu metrologii,

• znajomość obsługi komputera – pakiet Office,

• komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

• pracę na pełen etat w stabilnej, prężnie rozwijającej się i zarządzanej przez jakość firmie,

• możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w międzynarodowym środowisku, ciekawe zadania oraz szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: oferta@backerobr.pl (prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)".

Data: 18.10.2016 13:55
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 497332
Rubryka ogłoszenia: Administracja

Zdjęcia (1)

Specjalista ds. Jakości - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Backer OBR
Województwo: Stargard Szczeciński (Zachodniopomorskie)
E-mail: oferta@backerobr.pl
Telefon: +48914819940
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Backer OBR
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja