Razem 255 803 ogłoszeń !

Firma www.drozd.biz zajmująca się obsługą księgową firm w Wielkiej Brytanii oraz pośrednictwem gospodarczym poszukuje pracownika na stanowisko Asystent Biura z jęz. Angielskim.

Zakres obowiązków:

- bieżąca obsługa klienta

- dbanie o jakość i terminowość obsługi klienta

- kontakt telefoniczny i pisemny z firmami i urzędami w Wielkiej Brytanii

- wsparcie poszczególnych działów i usprawnianie procedur

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie

- doskonała znajomość obsługi komputera, w szczególności przeglądarek internetowych i pakietu Office

- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i przede wszystkim w piśmie

- doświadczenie w pracy biurowej

- wysoka kultura osobista

- umiejętność analitycznego myślenia

- samodzielność

- dodatkowym atutem jest brytyjski numer NIN lub własna działalność gospodarcza

- drugim dodatkowym atutem jest widoczna chęć rozwoju i dyspozycyjność

Oferujemy pracę:

- w Szczecinie

- w fantastycznej atmosferze

- samodzielną, z realną możliwością rozwoju i awansu

- na uzgodnionych wspólnie warunkach w PLN lub GBP z dużą ilością dodatkowych premii i bonusów stażowych za ponadprzeciętną jakość pracy

Poszukujemy osób gotowych podjąć zatrudnienie od zaraz.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: sebastian@drozd.biz w tytule maila wpisując: Asystent jęz. angielski - swoje imię i nazwisko

Prosimy o zamieszczenie w swojej aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych(dz.u. z 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm).

Data: 06.11.2016 09:53
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 500196
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Widea (0)

Zdjęcia (3)

Asystent Biura z językiem angielskim – Praca od Zaraz - Zdjęcie nr 1Asystent Biura z językiem angielskim – Praca od Zaraz - Zdjęcie nr 2Asystent Biura z językiem angielskim – Praca od Zaraz - Zdjęcie nr 3
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Sebastian Drozd (niezarejestrowany)
Województwo: Szczecin (Zachodniopomorskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48888838848
Web: www.drozd.biz
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja