Razem 251 435 ogłoszeń !
OFERUJę
10.11.2016 09:47

PROFESJA jest firmą doradczo-szkoleniową o charakterze ogólnopolskim, z siedziba główną

w Poznaniu. Od 2010 r. z powodzeniem zajmujemy się realizacją projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

W związku z dynamicznym rozwojem oszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWO – ADMINISTRACYJNY

Miejsce pracy: Brzeg

Obowiązki:

- administrowanie i całościowa obsługa biura,

- komplementowanie, segregowanie pism i korespondencji,

- korzystanie z urządzeń biurowych

- wykonywanie zadań mających na celu organizacje spotkań z klientami,

- organizacja własnej pracy w celu prawidłowego funkcjonowania biura

Wymagania:

- dyspozycyjność

- osoby korzystające ze świadczeń pomocy społecznej i/lub kwalifikujących się do objęcia takim wsparciem z powodu bezrobocia

- chęć do nauki i rozwoju

Oferujemy:

- indywidualne poradnictwo zawodowe,

- min. 3-miesięczny staż (1200zł netto./m-c) z możliwością zatrudnienia po zakończeniu stażu

- podwyższenie swoich kwalifikacji

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia

- kompleksowe pośrednictwo pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez portal ogłoszeniowy lub bezpośrednio na adres e-mail: staże@profesja-poznan.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem telefony 537 838 222. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Data: 10.11.2016 09:47
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 500841
Rubryka ogłoszenia: Administracja

Zdjęcia (1)

Pracownik biurowo- administracyjny - staż - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Profesja (niezarejestrowany)
Województwo: Brzeg (Opolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48537838222
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja