Razem 251 476 ogłoszeń !

Dla naszego Klienta, hurtowni akcesoriów dachowych i okiennych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik administracyjny do obsługi sklepu internetowego

Miejsce pracy: Skórzewo k. Poznania

Nr ref.: spe/sko/2016

Zadania:

- kompleksowa obsługa klienta (praca stacjonarna),

- obsługa sklepu internetowego,

- udzielanie informacji i sprzedaż produktów,

- bieżące sprawy biurowe (wprowadzanie informacji do systemu, wystawianie faktur, listów przewozowych).

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z obsługą klienta/ administracją biurową,

- bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Pakiet Ms Office, Internet),

- wykształcenie min. średnie,

- komunikatywność, dokładność,

- mile widziana znajomość branży budowlanej.

Zapewniamy:

- zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u Pracodawcy (po 3-miesięcznym okresie próbnym),

- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w prężnie rozwijającej się firmie,

- dogodny dojazd do miejsca pracy komunikacją miejską z Poznania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca.poznan@antidotum.eu (w tytule maila prosimy wpisać: Nr ref.: spe/sko/2016) lub zapraszamy do biura w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 17 (parter).

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez ANTIDOTUM Agencję Zatrudnienia ujawnioną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 11435 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych w powyższych celach innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ANTIDOTUM Agencją Zatrudnienia oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Polub nasz fanpage na Facebooku a codziennie dowiesz się o nowych ofertach pracy. https://www.facebook.com/antidotumaz

Data: 10.11.2016 16:28
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 500945
Rubryka ogłoszenia: Administracja

Pracownik administracyjny do obsługi sklepu internetowego - Zdjęcie nr 1
Ogłoszeniodawca: Antidotum Agencja Zatrudnienia (niezarejestrowany)
Województwo: Poznań (Wielkopolskie)
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48618438096
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja