Razem 256 764 ogłoszeń !
OFERUJę
05.12.2016 11:52

Międzynarodowa Agencja Pracy – EuroKadra S.A. (nr certyfikatu 8252), aktualnie do swoich wewnętrznych struktur poszukuje osoby na stanowisko:

SPECJALISTA ds. REKRUTACJI

(Miejsce pracy: Błonie)

OBOWIĄZKI:

całościowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych

redagowanie oraz publikowanie ogłoszeń

prowadzenie selekcji CV

przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych z potencjalnymi kandydatami

aktywne poszukiwanie kandydatów na rynku pracy

aktualizowanie bazy kandydatów

WYMAGANIA:

doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych

bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

komunikatywność

dokładność i terminowość

dyspozycyjność

chęć zdobycia nowej wiedzy i umiejętności

wysoka kultura osobista

mile wdziane prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

stabilne zatrudnienie

wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy

zdobycie doświadczenia w agencji zatrudnienia

możliwość pogodzenia pacy zawodowej ze studiami i życiem prywatnym

KONTAKT:

Eurokadra S.A. ul. Poniatowskiego 9a 05-870 Błonie

tel. 797-589-095

email: p.kulik@eurokadra.com.pl

Osoby, które są zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV na adres: p.kulik@eurokadra.com.pl . W tytule maila prosimy zaznaczyć stanowisko, na które Państwo aplikują: SPECJALISTA ds. REKRUTACJI

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Dziękujemy za przesłane aplikacje i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Data: 05.12.2016 11:52
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 504609
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Widea (0)

Zdjęcia (6)

Specjalista ds. rekrutacji - Błonie - Zdjęcie nr 1Specjalista ds. rekrutacji - Błonie - Zdjęcie nr 2Specjalista ds. rekrutacji - Błonie - Zdjęcie nr 3Specjalista ds. rekrutacji - Błonie - Zdjęcie nr 4Specjalista ds. rekrutacji - Błonie - Zdjęcie nr 5Specjalista ds. rekrutacji - Błonie - Zdjęcie nr 6
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Eurokadra S.A.
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48324419200
Web: eurokadra.com.pl/specjalista-ds-rekrutacji-blonie.html
Pozostałe ogłoszenia firmy Eurokadra S.A.
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja