Razem 258 945 ogłoszeń !
OFERUJę
07.04.2017 10:54

AGENCJA PRACY ATASKA Sp. z o.o. APPDK NR REJESTRU 15510 POSZUKUJE:

Pracownika na stanowisko Pracownik Biurowy – Konsultant

Wymagania:

 dobry kontakt z klientem,

 wykształcenie średnie,

 prawo jazdy kat. B- mile widziane,

 b. dobra znajomość obsługi komputera - warunek konieczny,

 komunikatywność, operatywność i dynamizm w działaniu,

 wysoka kultura osobista,

 umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

 mile widziana znajomość języków obcych ( niemiecki, angielski).

Obowiązki:

 rozmowy telefoniczne i przekazywanie informacji dotyczących wyjazdów,

 koordynowanie wyjazdów,

 obsługę poczty tradycyjnej i elektronicznej,

 sporządzanie różnego rodzaju pism i dokumentów,

 obsługa urządzeń biurowych ( fax, drukarka, ksero),

 wprowadzanie danych do systemu,

 nadzór nad obiegiem dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych oraz ich archiwizowanie,

 dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Oferujemy:

 wsparcie w zakresie wykonywanych obowiązków,

 praca w miłej atmosferze,

 atrakcyjne zarobki,

 stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

 ciekawą pracę w dynamicznym zespole,

 niezbędne narzędzia pracy,

 możliwość ciągłego rozwoju.

Osoby zainteresowane proszone są składać CV osobiście w siedzibie firmy przy ul. Generała Andersa 12, bądź e-mailowo.

bredy.a@appdk.pl

tel. 518-833-595

od godz. 8:00 – 16:00

Do CV proszę dołączyć poniższą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). "

Data: 07.04.2017 10:54
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 526997
Rubryka ogłoszenia: Administracja

Zdjęcia (1)

Pracownik biurowy, konsultant - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ATASKA APPDK (niezarejestrowany)
Województwo: Lubuskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja