Razem 263 154 ogłoszeń !
OFERUJę
07.04.2009 09:53

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się budową obiektów sportowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalisty ds. Zamówień Publicznych

(Miejsce pracy: Warszawa)

Zakres obowiązków:

-wyszukiwanie i analizowanie ogłoszeń postępowań o udzielenie zamówień publicznych

-przygotowywanie ofert przetargowych zgodnych z PZP

-nadzór dokumentów firmy dotyczących spełniania warunków przy ubieganiu się o zamówienia publiczne

-archiwizacja dokumentacji z postępowań publicznych

Wymagania:

-wykształcenie min. średnie

-min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

-znajomość j. angielskiego na poziomie dobrym

-znajomość pakietu MS Office

-styczność z branżą budowlaną

-mile widziana podstawowa umiejętność obsługi programów kosztorysowych

Perspektywy:

-umowa o pracę

-wynagrodzenie do negocjacji

-godz. pracy: 9 - 17

Zainteresowanych prosimy o przesłanie cv na adres konsultant@stolica.net.pl (Specjalista w tytule).

Prosimy o podanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 833)”

Data: 07.04.2009 09:53
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 54470
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Katarzyna Galant
Województwo: Warszawa (Mazowieckie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Katarzyna Galant
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja