Razem 263 792 ogłoszeń !
SZUKAM
16.11.2017 10:42

Eurokadra Spółka Akcyjna, będąca częścią Grupy EUROKADRA Agencje Pracy Tymczasowej,

działająca w sektorze usług B2B, poszukuje kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA ds. REKRUTACJI

Adres wykonywania pracy: 40-847 Katowice, ul. Pukowca 15

OBOWIĄZKI:

samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska różnych branż

przygotowywanie i prowadzenie spotkań informacyjnych dla kandydatów

prowadzenie spotkań rekrutacyjnych, przygotowywanie niezbędnej dokumentacji

prowadzenie działań promocyjnych i marketingowych na wskazanym obszarze

nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z instytucjami rynku pracy i szkołami

praca z wewnętrznym systemem rekrutacyjnym

tworzenie niezbędnych raportów i analiz

współpraca z pracownikami innych działów przedsiębiorstwa

WYMAGANIA:

doświadczenie w pracy na stanowisku rekrutera min 1 rok

doświadczenie w pracy w agencji pracy tymczasowej

komunikatywność

umiejętność organizacji pracy własnej, pod presją czasu

umiejętność podtrzymywania pozytywnych relacji z otoczeniem

umiejętność korzystania z mediów społecznościowych

wysoka kultura osobista

prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system prowizyjny

pracę w prężnie rozwijającej się firmie

niezbędne narzędzia pracy

wsparcie w rozwoju zawodowym i możliwość samodzielnego działania

KONTAKT:

EuroKadra S.A.

ul. Pukowca 15

40-847 Katowice

tel.: 696-104-400

email: rekrutacja@eurokadra.com.pl

Osoby, które są zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@eurokadra.com.pl . W tytule maila prosimy zaznaczyć stanowisko, na które Państwo aplikują: SPECJALISTA DS. REKRUTACJI

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Dziękujemy za przesłane aplikacje i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Data: 16.11.2017 10:42
Rodzaj ogłoszenia: Szukam
Numer ogłoszenia: 565689
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Widea (0)

Zdjęcia (4)

SPECJALISTA ds. REKRUTACJI - KATOWICE - Zdjęcie nr 1SPECJALISTA ds. REKRUTACJI - KATOWICE - Zdjęcie nr 2SPECJALISTA ds. REKRUTACJI - KATOWICE - Zdjęcie nr 3SPECJALISTA ds. REKRUTACJI - KATOWICE - Zdjęcie nr 4
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Eurokadra S.A.
Województwo: Śląskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48324419200
Web: eurokadra.com.pl/specjalista-ds-rekrutacji-katowice.html
Pozostałe ogłoszenia firmy Eurokadra S.A.
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja