Razem 259 359 ogłoszeń !

Firma German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik działu personalnego z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Gliwice(centrum)

Zakres obowiązków:

• przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy pracowników w j.niemieckim i j.polskim

• naliczanie wynagrodzeń pracowników zgodnie z niemieckim prawem

• przygotowywanie rozliczeń rocznych podatkowych pracowników

• udzielanie informacji i współpraca z kierownikami oraz pracownikami działu personalnego

• stały kontakt i współpraca z urzędami niemieckimi oraz kasami chorych w zakresie spraw pracowników

• dokonywanie zgłoszenia i wyrejestrowywania pracowników z instytucji zgodnie z wymaganiami prawa niemieckiego

• gromadzenie i kontrola nad dokumentacją osobową obsługiwanych pracowników

Wymagania:

• Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

• Wykształcenie wyższe

• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

• Umiejętność pracy w zespole, terminowość, dokładność

• Komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej

• Mile widziane doświadczenie w pracy Agencji Zatrudnienia

• Mile widziana znajomość programów Landwehr i Datev

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Zdobycie wiedzy z zakresu niemieckiego prawa pracy

• Pracę w międzynarodowym środowisku, szkolenia, awans pionowy

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

CV na e-mail: m.raczynska@german-logistic.pl

Marta Raczyńska Tel.: (+48)324419154

Data: 09.03.2018 08:38
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 567479
Rubryka ogłoszenia: Administracja

Pracownik działu personalnego  z językiem niemieckim - Zdjęcie nr 1
Ogłoszenie to znajduje się w archiwum, tzn. że już nie jest aktualne, a dane kontaktowe sprzedawcy nie są pokazywane.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja