Razem 263 886 ogłoszeń !
OFERUJę
14.01.2018 20:01

ZADANIA:

Prowadzenie sekretariatu

obsługa korespondencji przychodzącej do firmy i wychodzącej oraz poczty elektronicznej,

ewidencjonowanie, archiwizowanie i koordynowanie obiegu dokumentów w biurze,

Reprezentowanie firmy

przyjmowanie interesantów (z zewnątrz i z wewnątrz firmy),

przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych,

organizacja zebrań, konferencji oraz spotkań służbowych przełożonego,

serwowanie poczęstunku dla gości firmy, organizacja cateringu.

udział w organizacji imprez targowych.

Wsparcie przełożonego

prowadzenie terminarza spotkań i zadań przełożonego, umawianie spotkań,

redagowanie korespondencji, sprawozdań i opracowań,

sporządzanie raportów i protokołów (narady, spotkania),

przygotowywanie dokumentów i materiałów dla przełożonego.

przechowywanie i archiwizacja dokumentów,

inne prace zlecone przez zarząd.

Pozostałe zadania związane z prowadzeniem biura

zaopatrywanie biura w materiały biurowe,

zaopatrywanie biura w artykuły spożywcze (kawa, herbata, woda mineralna).

zgłaszanie serwisu i awarii urządzeń biurowych.

WYMAGANIA:

wykształcenie co najmniej średnie maturalne, mile widziane wyższe,

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum 2-letnie),

dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel), Internetu oraz obsługa urządzeń biurowych,

bardzo dobra organizacja pracy własnej i biura,

odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

wysoka kultura osobista i standardy etyczne, komunikatywność, zamiłowanie do porządku

mile widziane kursy doskonalące,

znajomość języka obcego – będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

umowę o pracę, warunki płacy adekwatne do doświadczenia oraz umiejętności,

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (praca w godzinach od 8 do 16),

możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Data: 14.01.2018 20:01
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 573475
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Namig
Województwo: Bydgoszcz (Kujawsko-pomorskie)
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48793777836
Web: butastore.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Namig
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja