Razem 263 693 ogłoszeń !
OFERUJę
16.02.2018 14:48

MEDIPE proponuje pracę w Niemczech w charakterze opiekunów osób starszych.

Zapewniamy sprawdzone miejsca pracy oraz codzienne wsparcie.

Obecnie do działu koordynacji i wsparcia operacyjnego, odpowiadającego za sprzedaż usług opiekuńczych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lider zespołu obsługi klienta

Miejsce pracy: Wrocław

Masz doświadczenie i sukcesy w sprzedaży, a zarządzanie zespołem Twoja mocna strona?

Dołącz do nas i wspólnie rozwijajmy firmę MEDIPE!

Twoje zadania i obowiązki to m.in.:

• Zarządzanie kilkuosobowym zespołem,

• Inicjowanie i realizowanie działań zwiększających efektywność pracy zespołu,

• Monitorowanie i analiza wyników pracy zespołu i osiąganie założonych celów sprzedażowych,

• Rozwój sprzedaży usług opieki, w tym usprawnienie procesów w obrębie zespołu, proponowanie innowacyjnych rozwiązań i projektów,

• Opracowywanie i przygotowywanie okresowych raportów sprzedażowych.

Oferujemy:

• Ambitne wyzwania i realny wpływ na rozwój firmy,

• Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę i atrakcyjny system premiowy,

• Szkolenia przygotowujące do pracy i rozwijające kompetencje,

• Pakiet świadczeń socjalnych m.in.: dofinansowanie do Karty MultiSport oraz opieki medycznej,

• Wiele inicjatyw organizowanych dla pracowników m.in.: akcje sportowe, integracyjne, Wigilia firmowa, atrakcyjne benefity dla dzieci pracowników,

• Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon.

Oczekujemy:

• Bardzo dobrej znajomości j. niemieckiego w mowie i piśmie (poziom min. B2) - warunek konieczny,

• Min. 3-letniego doświadczenia w pracy związanej z minimum jednym z obszarów: zarządzanie zespołem, współpraca z klientami biznesowymi, sprzedaż, negocjacje,

• Inicjatywy, samodzielności i wytrwałości w osiąganiu założonych celów, również pod presją czasu i zmieniających się sytuacji,

• Umiejętności ustalania priorytetów i efektywnej organizacji pracy własnej i zespołu,

• Umiejętności analizowania i wyciągania wniosków,

• Czynnego prawa jazdy kat. B,

• Znajomości obsługi oprogramowania z pakietu MS Office.

Atutami będą:

• Znajomość dodatkowych języków obcych,

• Znajomość branży opiekuńczej.

„Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236 a, NIP 5242772921 oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji, jak i rekrutacji późniejszych).”

Data: 16.02.2018 14:48
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 577792
Rubryka ogłoszenia: Administracja

Zdjęcia (1)

Lider zespołu obsługi klienta - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Medipe (niezarejestrowany)
Województwo: Dolnośląskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48717507816
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja