Razem 259 184 ogłoszeń !

Opis pracy:

Cel stanowiska: rozliczanie podatku niemieckiego w firmie TimeTax Sp. z o.o.

Twoje obowiązki:

-wypełnianie wniosków

-tłumaczenie i odpowiadanie na pisma z zagranicznej instytucji

-kontakt telefoniczny z zagraniczną instytucją

-obsługa w zakresie świadczeń socjalnych w Niemczech

Wymagania:

-wykształcenie wyższe, w tym licencjat lub średnie. Mile widziany kierunek ekonomiczny (rachunkowość, finanse)

-biegła znajomość języka niemieckiego (sprawdzana będzie podczas rozmowy kwalifikacyjnej)

-dokładność i rzetelność w podejściu do wykonywanej pracy

-poważne i odpowiedzialne traktowanie obowiązków służbowych

Oferujemy:

-umowę o pracę w firmie TimeTax Sp. z o.o.

-pracę w zespole specjalistów

-firmowe imprezy integracyjne

-dofinansowanie do kart multisport, kursów językowych

-pakiet medyczny PZU

-wynagrodzenie na okresie próbnym 1900zł netto/m-c

-wynagrodzenie po okresie próbnym 2205zł netto/m-c + premia kwartalna

Aplikuj już teraz! https://time2work.com.pl/oferty/26-mlodszy-specjalista-ds-rozliczen-z-j-niemieckim/

Kontakt:

Dorota Jaworska

Telefon:

+48 606 498 770

Data: 27.02.2018 10:21
Cena: 1 900 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 579243
Rubryka ogłoszenia: Administracja

Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń z j. niemieckim - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Dorota Jaworska (niezarejestrowany)
Województwo: Opolskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48606498770
Web: https://time2work.com.pl/oferty/26-mlodszy-specjalista-ds-ro
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja