Razem 262 458 ogłoszeń !
OFERUJę
15.03.2018 07:13

Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych WWW.OBPON.PL to firma współpracująca z pracodawcami, którzy poszukują pracowników o określonych kwalifikacjach i kompetencjach i jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy oraz poszukują pracowników, wobec których skłonni są zainwestować w szkolenia i umożliwić nabycie im doświadczenia zawodowego wewnątrz własnej struktury. Zaufali nam najbardziej znani i najwięksi pracodawcy w Polsce, również Ci, którzy rozumieją potrzebę dania szansy każdej osobie z niepełnosprawnością, która wyraża chęć i gotowość podjęcia pracy. Obsługujemy ponad 1500 pracodawców, posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie. Nasza firma specjalizuje się w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością. Zaufaj nam – nikt tak bardzo jak my nie rozumie Twoich potrzeb w zakresie aktywizacji zawodowej. Dołącz do nas – wyślij CV. Nawet jeśli nie znajdziesz pracy na tym stanowisku, Twoje zgłoszenie trafi do naszej bazy, abyśmy dalej mogli szukać zatrudnienia odpowiedniego dla Ciebie.

Dla naszego Klienta, Firmy ogólnopolskiej z branży chemii budowlanej, poszukujemy:

osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności ,

na stanowisko : Pracownik Administracyjno – Biurowy

praca stacjonarna w następujących lokalizacjach:

Biała Podlaska, Chełm, Jarosław, Kraśnik, Siedlce, Tomaszów Lubelski, Włodawa, Zamość

Podstawowe obowiązki:

• układanie dokumentów wg numerów,

• segregowanie faktur,

• odbieranie telefonu firmowego,

• obsługa urządzeń biurowych – xero, skaner,

• przygotowanie korespondencji,

• odbieranie i segregowanie poczty,

Wymagania:

• mile widziana obsługa komputera i znajomość MS Office,

• umiejętność samodzielnej pracy,

• skrupulatność,

• dokładność,

• uporządkowanie,

• pracowitość,

• sumienność,

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• praca od pon. do pt. w godz. 8:00 – 15:00,

• wynagrodzenie 2500-2700 brutto plus premie uznaniowe,

Aplikacje zawierające CV i orzeczenie o niepełnosprawności należy przesyłać na adres mailowy praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Data: 15.03.2018 07:13
Cena: 2 500 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 581654
Rubryka ogłoszenia: Administracja

Zdjęcia (1)

Pracownik Administracyjno – Biurowy - Zdjęcie nr 1
Ogłoszenie to znajduje się w archiwum, tzn. że już nie jest aktualne, a dane kontaktowe sprzedawcy nie są pokazywane.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja