Razem 262 058 ogłoszeń !
OFERUJę
04.05.2018 15:37

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowych.

Specjalista ds. Rekrutacji

Opis stanowiska:

• rekrutacja i selekcja kandydatów,

• przeprowadzanie wywiadów telefonicznych z kandydatami

• budowanie oraz zarządzanie bazą kandydatów dopasowaną do potencjału Klienta,

• budowanie trwałych relacji z klientem oraz rozwijanie współpracy poprzez poszukiwanie nowych możliwości świadczenia usług przez HR Navigator,

• opracowywanie raportów podsumowujących realizacje projektów,

• praca nad doskonaleniem bieżących metod rekrutacyjnych,

• udział w planowaniu działań rekrutacyjnych.

Wymagania:

• wiedza z zakresu rekrutacji i selekcji,

• wykształcenie (socjologia, psychologia, zzl lub pokrewne)

• min. 1 rok doświadczenia w pracy,

• praktyczna znajomość pakietu MS Office,

• wysoka motywację do pracy,

• wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,

• samodzielność, odpowiedzialność w dążeniu do realizacji założonych celów.

Oferujemy:

• przyjazną atmosferę pracy,

• atrakcyjne warunki wynagrodzenia,

• umowę o prace

• możliwości stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: praca@hrnavigator.com.pl (w tytule proszę wpisać nazwę stanowiska na jakie Państwo aplikują).

HR Navigator:

M: +48 515 909 950

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne.

Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.

Prosimy o dopisanie następujących klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HR Navigator moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

„Wyrażam zgodę na przekazywanie i przetwarzanie moich danych osobowych podmiotom współpracującym z HR Navigator na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Data: 04.05.2018 15:37
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 588647
Rubryka ogłoszenia: Administracja

Zdjęcia (1)

Specjalista Ds. Rekrutacji - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: HR Navigator (niezarejestrowany)
Województwo: Małopolskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48515909950
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja