Razem 259 185 ogłoszeń !

Specjalista ds. rekrutacji

praca stacjonarna w Przemyślu

Podstawowe obowiązki:

- obsługa klientów i utrzymywanie z nimi dobrych relacji,

- samodzielne planowanie i prowadzenie projektów rekrutacyjnych,

- tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń rekrutacyjnych,

- wstępna selekcja kandydatów i prowadzenie rozmów rekrutacyjnych,

- przeprowadzanie wywiadów telefonicznych i face-to-face z kandydatami,

- reprezentowanie firmy na lokalnych wydarzeniach związanych z rynkiem pracy,

- aktywne poszukiwanie kandydatów na rynku pracy,

- wychodzenie z inicjatywami i proponowanie nowych sposobów dotarcia do kandydatów,

- proponowanie i wdrażanie nowych narzędzi rekrutacyjnych,

- przygotowywanie zestawień i raportów rekrutacyjnych,

Wymagania:

- wykształcenie wyższe – mile widziane kierunki psychologia, socjologia, doradztwo zawodowe,

- doświadczenie w rekrutacji,

- praktyczna znajomość narzędzi ułatwiających rekrutację,

- doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,

- znajomość metod i źródeł aktywnego pozyskiwania kandydatów,

- wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,

- umiejętność pracy w zespole,

- samodzielność i umiejętność organizacji pracy,

- terminowość, systematyczność, sumienność,

- otwartość i kreatywne podejście do działań rekrutacyjnych,

- gotowość do wyjazdów służbowych,

- czynne prawo jazdy,

Oferujemy:

- start’upową atmosferę – płaska struktura zatrudnienia, niekorporacyjne środowisko,

- zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat oraz konkurencyjne wynagrodzenie,

- szkolenia wewnętrzne oraz podwyższanie kwalifikacji zawodowych,

- świetne warunki pracy – dogodna lokalizacja i komfortowe miejsce pracy,

- interesującą i pełną wyzwań pracę w prężnym i zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem,

Największą siłą i wartością w naszej firmie jest człowiek.

Cenimy różnorodność !

DO WYSŁANIA CV ZAPRASZAMY TAKŻE OSOBY POSIADAJĄCE AKTUALNE

ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Aplikacje kandydatów posiadających orzeczenie prosimy przesyłać na adres mailowy:

praca@obpon.pl

Aplikacje pozostałych kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:

pracownik@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem p

Data: 20.07.2018 08:22
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 598266
Rubryka ogłoszenia: Administracja

Specjalista ds. rekrutacji  praca stacjonarna w Przemyślu - Zdjęcie nr 1
Ogłoszenie to znajduje się w archiwum, tzn. że już nie jest aktualne, a dane kontaktowe sprzedawcy nie są pokazywane.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja