Razem 253 391 ogłoszeń !
OFERUJę
30.08.2018 14:27

Rekruter (Specjalista ds. rekrutacji) pracowników z Ukrainy (oraz Armenii, Białorusi, Gruzji, Mołdawii, Rosji)

Województwo lubelskie

OBOWIĄZKI:

• samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych obcokrajowców na stanowiska różnych branż

• tworzenie ofert rekrutacyjnych w oparciu o bieżące zapotrzebowania

• prowadzenie działań promocyjnych i marketingowych w mediach w związku z realizowanymi projektami rekrutacyjnymi

• tworzenie niezbędnych raportów i analiz

• współpraca z działami operacyjnymi przedsiębiorstwa

WYMAGANIA:

• doświadczenie w pracy na stanowisku rekrutera (rekrutacji pracowników z Ukrainy lub innych krajów)

• umiejętność współpracy z ludźmi i komunikatywność

• umiejętność organizacji pracy własnej

• obsługa komputera w stopniu dobrym (internet, poczta, Pakiet Office-dobra znajomość Microsoft Excel)

• umiejętność nauki obsługi nowego oprogramowania

• wysoka kultura osobista

• znajomość polskiego

• znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego

• mile widziane prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

• wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system prowizyjny

• pracę w prężnie rozwijającej się firmie

• niezbędne narzędzia pracy

• wsparcie w rozwoju zawodowym

KONTAKT:

EuroKadra S.A.

ul. Pukowca 15

40-847 Katowice

email: rekruter@eurokadra.com

Osoby, które są zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV na adres: rekruter@eurokadra.com. W tytule maila prosimy zaznaczyć stanowisko, na które Państwo aplikują: Rekruter pracowników z rynku wschodniego lubelskie

Prosimy o umieszczenie w swojej aplikacji poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Data: 30.08.2018 14:27
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 603059
Rubryka ogłoszenia: Administracja

Zdjęcia (1)

Rekruter pracowników z rynku wschodniego - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Eurokadra S.A.
Województwo: Lubelskie
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48324419200
Web: https://www.eurokadra.com/rekruter-pracownikow-z-rynku-wscho
Pozostałe ogłoszenia firmy Eurokadra S.A.
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja