Razem 259 102 ogłoszeń !

Oferujemy Ci pracę w nowoczesnej firmie, która jest liderem na rynku sprzętu AGD

Jeżeli chcesz dołączyć do firmy, która zatrudnia tysiące ludzi na całym świecie, zapewnia jasną ścieżkę rozwoju w swoich strukturach, stabilizację i poczucie tworzenia nowych standardów – zachęcamy do aplikowania!

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wsparcie klientów niemieckojęzycznych. Odbieranie połączeń przychodzących oraz odpowiadanie na mailowe zapytania Klientów.

Po specjalistycznym szkoleniu gotowa będzie m.in. pomóc w problemach technicznych ze sprzętem, przedłużaniu gwarancji czy udzielaniu pomocy w wyborze idealnego sprzętu.

Oczekujemy:

• biegłej znajomości języka niemieckiego na poziom C1,

• komunikatywnej znajomości języka angielskiego,

• doświadczenie w obsłudze klienta, będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

• umowę o pracę,

• elastyczne godziny pracy (8:00 – 16:00 lub 10:00 – 18:00)

• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy,

• możliwość pracy na: cały etat, ½, ¾ lub mniej etatu (w zależności od Twoich preferencji i dostępności),

• dodatkowe benefity: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna,

• możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

Dołącz do zespołu!

Wyślij swoje CV na adres cv@irkl.pl

W razie dodatkowych pytań, więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 535 459 190

Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL. Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej".

Biorąc udział w rekrutacji IRKL:

- wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej

- Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji

- w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: iod)

- Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa

- szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.org/pl/regulamin/

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.

Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Data: 29.11.2018 14:42
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 612627
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Iwona (niezarejestrowany)
Województwo: Pomorskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48535459190
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja