Razem 253 391 ogłoszeń !

Grupa EUROKADRA skupia Agencje Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego. Zatrudniamy rocznie ponad 16.000 osób i ciągle poszukujemy nowych członków załogi. W związku z rozwojem Grupy EUROKADRA prowadzimy rekrutację na stanowisko:

KOORDYNATOR DS. PROJEKTÓW NA RYNKU NIEMIECKIM

OBOWIĄZKI:

pozyskiwanie nowych klientów oferujących miejsca pracy w Niemczech

współpraca z klientami – nadzór nad projektami, koordynowanie działań

rozwój relacji biznesowych oraz dbanie o ich utrzymanie

prowadzenie dokumentacji

koordynacja pracowników, wdrażanie do pracy, pomoc przy zatrudnieniu, reagowanie na bieżące sytuacje i potrzeby

pomoc w adaptacji pracowników, zakwaterowaniu, kontakt z niemieckojęzycznymi właścicielami kwater

dbałość o pozytywny wizerunek firmy

WYMAGANIA:

doświadczenie na podobnym stanowisku, w Agencji Pracy lub przy koordynacji projektów na rynku niemieckim

znajomość zasad działania niemieckiego rynku pracy

prawo jazdy kat. B

wykształcenie co najmniej średnie

znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

zdolność logicznego myślenia

kreatywne podejście do rozwiązywania problemów

wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne

dobra organizacja czasu pracy

gotowość do podróży służbowych

OFERTA:

oferta jest skierowana osób z całej Polski

zatrudnienie na umowę o pracę lub w innej formie

wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia: podstawa + premie

zadaniowy czas pracy

praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

ambitne cele i wyzwania

niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód

dofinansowanie do karty sportowej i ubezpieczenie grupowego

KONTAKT:

EuroKadra S.A.

tel. 506-221-936

email: rekrutacja@eurokadra.com

Osoby, które są zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@eurokadra.com . W tytule maila prosimy zaznaczyć stanowisko, na które Państwo aplikują: Koordynator ds. projektów na rynku niemieckim

Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych , a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia i związanych z tym obowiązków prawnych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej: RODO)."

Data: 19.03.2019 09:11
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 624839
Rubryka ogłoszenia: Administracja

KOORDYNATOR DS. PROJEKTÓW NA RYNKU NIEMIECKIM - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Eurokadra S.A.
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48324419200
Web: https://www.eurokadra.com/koordynator-ds-projektow-na-rynku-
Pozostałe ogłoszenia firmy Eurokadra S.A.
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja