Razem 256 140 ogłoszeń !
OFERUJę
16.12.2009 14:55

W związku z zaplanowaną realizacją projektu współfinansowanego ze środków EFS (poddziałanie 6.1.1 PO KL), Fundacja „Fundusz Inicjatyw” wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 5009, poszukuje osób na stanowisko: Specjalista ds. projektów.

Miejsce pracy: Biuro projektu „Znajdź pracę” w Radomiu.

Termin rozpoczęcia pracy: 1 luty 2010.

Zakres obowiązków:

Udział w realizacji projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w tym:

- organizacja i bieżąca obsługa biura projektu w Radomiu,

- promocja projektu,

- rekrutacja uczestników (osoby pozostające bez zatrudnienia),

- organizacja i obsługa szkoleń, usług doradczych oraz z zakresu pośrednictwa pracy ,

- monitoring jakości usług i zadowolenia uczestników,

- prowadzenie dokumentacji projektu.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe,

Ukończone studia podyplomowe/szkolenia z zakresu funduszy/projektów,

Doświadczenie w realizacji projektów współfinansowanych ze środków EFS i/lub innych źródeł publicznych,

Umiejętność organizacji własnej pracy,

Odpowiedzialność.

Oferujemy:

Umowę o pracę (pełny etat) na czas określony (8 m-cy),

Atrakcyjne wynagrodzenie,

Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w organizacji pozarządowej,

Możliwość realizacji własnych pomysłów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych do 31 grudnia 2009 na adres ffi@ffi.org.pl (wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji prowadzonym przez Fundację „Fundusz Inicjatyw”, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U. Nr. 133 poz.883)”.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Otrzymanych dokumentów nie zwracamy.

Data: 16.12.2009 14:55
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 93486
Rubryka ogłoszenia: Administracja
Ogłoszeniodawca: Fundacja Fundusz Inicjatyw (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48815321032
Web: www.ffi.org.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Administracja Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Administracja