Razem 251 387 ogłoszeń !
OFERUJę
19.09.2016 15:38

Ogólnopolska firma z branży ochrony poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kwalifikowany Pracownik Ochrony

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Malbork, Pruszcz Gdański, Sztum, Wejherowo, Chwaszczyno (pow. kartuski)

Region: pomorskie

Numer referencyjny: GI/GD

Opis stanowiska

-Podejmowanie interwencji w momencie zgłoszenia zagrożenia

-Podjazdy kontrolne pod obiekty chronione w celu sprawdzenia stanu prawidłowego zabezpieczenia

Wymagania:

-Zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej

-Legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni

-Niekaralność

-Dyspozycyjność

-Prawo jazdy kat. B

-Mile widziane doświadczenie na stanowisku pracownika ochrony w załogach interwencyjnych

Oferujemy

-Dogodny system zmian

-Stabilne zatrudnienie

-Umowę z pełną składką ZUS

-Atrakcyjne wynagrodzenie

-Terminowe wypłaty świadczeń wynikających z umowy

-Pakiety ubezpieczeń

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub przesyłanie CV

Gdańsk- 058 785 70 13 lub 693-305-926

Gdynia - 667 676 282

Sztum, Malbork - (89) 526-08-80 wew. 134, 153, 110

Wejherowo, Pruszcz Gdański, Chwaszczyno- 693 305 926

Opis dodatkowy

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".

Nr ref: GI/GD

Data: 19.09.2016 15:38
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 492521
Rubryka ogłoszenia: Ochrona osób i mienia

Zdjęcia (1)

Kwalifikowany Pracownik Ochrony - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Solid Security (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48693305926
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Ochrona osób i mienia Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Ochrona osób i mienia