Razem 263 366 ogłoszeń !
OFERUJę
05.12.2017 11:59

Pracownik ochrony

miejsce pracy: Skrzynki k. Stęszewa

Osoby zatrudnione na tym stanowisku zajmować się będą dozorem i ochroną obiektu klienta

Zadania:

- kontrola ruchu na obiekcie

- regularne obchody chronionego terenu

- prowadzenie rejestru zdarzeń

Wymagania:

- niekaralność

- dyspozycyjność

- aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (warunek konieczny!)

Oferujemy:

- umowę o pracę

- regularnie wypłacane wynagrodzenie (10-tego każdego miesiąca)

- szkolenie oraz opiekę koordynatorów

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00-16.00 pod numerem telefonu:

785 191 533 lub 500 307 402

Data: 05.12.2017 11:59
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 568561
Rubryka ogłoszenia: Ochrona osób i mienia
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Impuls Security (niezarejestrowany)
Województwo: Wielkopolskie
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48785191533
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Ochrona osób i mienia Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Ochrona osób i mienia