Razem 292 776 ogłoszeń !
OFERUJę
18.03.2019 13:37

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie do zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Gołuski - punkt poboru opłat na autostradzie A2

Zakres zadań:

- ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem,

- kontrola oraz ewidencja osób i pojazdów,

- monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu.

Poszukujemy osób:

- niekaranych,

- potrafiących pracować zespołowo,

- komunikatywnych,

- o wysokiej kulturze osobistej,

- dyspozycyjnych.

Mile widziane:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełny etat,

- jasny i przejrzysty system premiowania,

- możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy,

- rozbudowany pakiet szkoleń,

- ubezpieczenie NNW od pierwszego dnia pracy,

- dofinansowanie do karnetów sportowych.

Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o., Securitas Services Sp. z o.o. oraz Securitas East Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Data: 18.03.2019 13:37
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 624768
Rubryka ogłoszenia: Ochrona osób i mienia
Ogłoszenie to znajduje się w archiwum, tzn. że już nie jest aktualne, a dane kontaktowe sprzedawcy nie są pokazywane.
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Ochrona osób i mienia Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Ochrona osób i mienia