Razem 198 552 ogłoszeń !
OFERUJę
25.01.2008 10:46

PracaInfo dla swojego klienta producenta drzwi i zamków poszukuje osób na stanowisko:

Montażysta Drzwi

Nr ref.: MDAG

Miejsce pracy: mazowieckie, warszawa

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za montaż drzwi i zamków antywłamaniowych.

Wymagania:

- motywacja i chęć podjęcia pracy w firmie z długoletnimi tradycjami

- wykształcenie min. zawodowe

- niekaralność

Oferujemy:

- pracę w renomowanej firmie na stabilnym stanowisku

- zaplecze socjalne

- umowę o pracę

- odpowiednie przeszkolenie

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

Adres email: mz@pracainfo.com.pl

www.pracainfo.com.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)

lokalizacja: Polska, mazowieckie, Warszawa

wymagane cv: tak

zawod: Prace fizyczne, Budownictwo / Prace wykończeniowe

branża: Budownictwo

kontakt: Marcin Ziółkowski

ogłoszono: 2007-10-02 12:57:24

wymiar: pełen etat

Data: 25.01.2008 10:46
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 1723
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PracaInfo (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48223132340
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Budownictwo Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo