Razem 251 751 ogłoszeń !
OFERUJę
27.03.2015 10:58

Global Force Services jest międzynarodową agencją rekrutacyjną z długoletnim doświadczeniem. Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej agencji pracy tymczasowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Hydraulik

Miejsce pracy: Bawaria, Niemcy

Zakres obowiązków:

• Montaż instalacji wodnych, kanalizacyjnych i gazowych w budownictwie jednorodzinnym oraz budynkach przemysłowych

• Usuwanie awarii – serwisowanie instalacji

Wymagane:

• Wykształcenie kierunkowe

• Doświadczenie w montowaniu i naprawie instalacji wodnych, kanalizacyjnych i gazowych

• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

• Własny samochód

Oferujemy:

• 10 euro/h brutto + 40 euro diety dziennej i inne dodatki

• Możliwość zapewnienia zakwaterowania przez pracodawcę

• Umowa na warunkach niemieckich

• Opieka polskojęzycznego dysponenta

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca@globalforce.pl. W temacie wiadomości proszę wpisać numer referencyjny: HYD/N/02/15.

Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”

GlobalForce Services Sp. z o.o. (nr rej. agencji: 4732).

Data: 27.03.2015 10:58
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 397575
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo

Zdjęcia (1)

Hydraulik (Niemcy) - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: GlobalForce
Województwo: Zagranica
E-mail: praca@globalforce.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika GlobalForce
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo