Razem 251 506 ogłoszeń !
OFERUJę
22.05.2015 12:19

Agencja Pracy Tymczasowej „Lagdiw” nr 11810

Poszukujemy MONTERÓW IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH

Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:

* Montaż izolacji ciepłochronnych, zimnochronnych

* Montaż izolacji urządzeń

* Montaż izolacji zbiorników, rurociągów, armatury przemysłowej, kanałów spalinowych i powietrza, kotłów i turbin

Oferujemy:

* Umowę na niemieckich warunkach

* Opłacamy wszystkie świadczenia związane z niemieckim systemem ubezpieczeń społecznych

* Ilość godzin pracy tygodniowo: 40, możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin (do 20 nadgodzin tygodniowo)

* Zapewnione zakwaterowanie przez pracodawcę

* Zwrot kosztów podróży do Niemiec

* Transport w Niemczech z miejsca zakwaterowania na miejsce pracy

* Atrakcyjne wynagrodzenie płatne w euro

Wymagania:

* Minimum 4 lata doświadczenia przy montażu izolacji przemysłowych – WARUNEK KONIECZNY!

* Doświadczenie w pracy z izolacją z wełny na polach przemysłowych – WARUNEK KONIECZNY!

* Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

* Mile widziane prawo jazdy i samochód (warunek niekonieczny)

Adres e-mail: info@lagdiw.pl

Prosimy o wysyłanie CV ze zdjęciem i dopisaną klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

BIURO WROCŁAW

Lagdiw Sp z o.o.OUTSOURCING Sp.komandytowa

53-439 Wrocław, ul. Grabiszyńska 151

+48 539 187 167

+48 539 187 165

NIP:7010463780

REGON:360756822

KRS:0000542093

Data: 22.05.2015 12:19
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 409174
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo
Widea (0)

Zdjęcia (2)

Monter izolacji przemysłowych - Zdjęcie nr 1Monter izolacji przemysłowych - Zdjęcie nr 2
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Emilia (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48539187167
Web: www.lagdiw.pl
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Budownictwo Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo