Razem 251 794 ogłoszeń !

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac, m. in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta z Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Cieśla/zbrojarz/betoniarz

z doświadczeniem!

Miejsce pracy: północ Holandii (region Groningen)

Data rozpoczęcia: między tygodniem 30 a 32 tego roku

Długość trwania projektu: 10-15 tygodni

Obowiązki:

Praca w firmie budowlanej jako cieśla/zbrojarz/betoniarz, dokonywanie pomiarów, budowanie, montaż i demontaż form i prefabrykatów na placu budowy.

Oferujemy:

zatrudnienie na holenderskich warunkach i atrakcyjne wynagrodzenie! 13, 25 euro brutto/h, dla osób z mniejszym doświadczeniem (ok. 2 lat) - 12,75 euro brutto/h, osoba na stanowisku pomocnika: 11 euro brutto/h

zakwaterowanie: 80 euro tygodniowo

ubezpieczenie: 19,50 euro tygodniowo

ilość godzin: ok 40 godzin tygodniowo

możliwe nadgodziny

Wymagania:

doświadczenie w pracy jak cieśla/zbrojarz/betoniarz min. 4 lata – wymóg konieczny!

doświadczenie w obsłudze niezbędnych narzędzi,

komunikatywna znajomość języka angielskiego/niemieckiego- mile widziana!

znajomość rysunku technicznego i umiejętność samodzielnej pracy na jego podstawie,

brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na powyższym stanowisku, dobra kondycja fizyczna,

umiejętności praktyczne,

mile widziane prawo jazdy,

mile widziany własny samochód,

mile widziany numer SOFI i VCA,

chęć i motywacja do pracy,

dobra organizacja czasu pracy,

elastyczność i zorientowanie na cel,

precyzja i dokładność, dbanie o jakość pracy i znajomość zasad bhp.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie Cv na adres: holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem

„Cieśla/Zbrojarz/betoniarz”.

telefon kontaktowy:322580564.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

Data: 02.07.2015 13:59
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 416405
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo

Zdjęcia (1)

Cieśla/zbrojarz/betoniarz z doświadczeniem! - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: EURO WORK
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika EURO WORK
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo