Razem 251 784 ogłoszeń !
OFERUJę
09.09.2015 14:40

Elektryk SEP–Niemcy

ES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5668)

W związku z nową ofertą poszukujemy pracowników na stanowisko:

„Elektryk- Niemcy"

Ilość wakatów: 6

Miejsce pracy: Niemcy

Nr ref.: Elektryk-Niemcy

Obowiązki:

Praca związana z montażem instalacji elektrycznych niskiego i średniego napięcia (nowe apartamenty, budynki mieszkalne, budowy).

Od kandydatów pracodawca niemiecki oczekuje aktualnych uprawnień SEP oraz doświadczenia w w/w zawodzie.

Wymagania:

- aktualne uprawnienia SEP

- znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym

- doświadczenie zawodowe w zawodzie elektryk (min. 3 lata )

- prawo jazdy oraz własny samochód

- dyspozycyjność i gotowość do podjęcia pracy w szybkim terminie

Pracodawca niemiecki oferuje:

- długoterminowe kontrakty

- pracę przez cały rok- bez przestojów

- zatrudnienie na terenie Niemiec

- pracę w stabilnej, dużej, wiarygodnej firmie

- umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach niemieckich

- zakwaterowanie GRATIS

Prosimy o przesłanie CV w języku polskim lub niemieckim.

Odwiedź nas na www.facebook.com/esperfekt i dowiaduj się o pilnych ofertach jako pierwszy!

niemcy@es-perfekt.pl

www.es-perfekt.pl

W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Umieszczenie w CV klauzuli jest warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Kandydaci samodzielnie potwierdzają warunki pracy z pracodawcą niemieckim.

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Data: 09.09.2015 14:40
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 427222
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo

Zdjęcia (1)

Elektryk SEP–Niemcy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: ES-Perfekt - dział rekrutacji
Województwo: Zagranica
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48504134690
Web: www.es-perfekt.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika ES-Perfekt - dział rekrutacji
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo