Razem 251 660 ogłoszeń !
SZUKAM
29.09.2015 10:22

G+P IZOMONT SP. Z O.O. z Centralą we Włocławku jest dynamicznie rozwijającym się polskim przedsiębiorstwem, dysponującym 20 – letnim doświadczeniem oraz 200 osobową kadrą techniczno – zarządzającą. Realizujemy przedsięwzięcia w sektorze energetycznym, budowlanym oraz instalacji sanitarnych. Pracujemy dla znanych koncernów światowych: ALSTOM, SIEMENS, ABB, BASF oraz wielu innych.

Rozszerzając działalność o kolejny sektor związany z budownictwem, w ramach rozwoju naszych struktur planujemy zatrudnienie wysoko kwalifikowanej kadry na następujące stanowisko:

BRYGADZISTA / MAJSTER

Miejsce pracy: Niemcy

ZADANIA:

• terminowa realizacja budowy zgodnie z jej harmonogramem,

• bezpośredni nadzór nad realizacją robót budowlano – montażowych,

• nadzór, koordynacja i odpowiednia motywacja pracowników oraz podwykonawców,

• bieżące raportowanie z postępu i jakości prowadzonych prac

WYMAGANIA KONIECZNE:

• wykształcenie min. średnie techniczne, doświadczenie na podobnym stanowisku w Zakładzie Prefabrykacji,

• znajomość maszyn zbrojarskich i do prefabrykacji stali,

• znajomość specyfiki wiązania stali zbrojeniowej,

• znajomość prefabrykacji betonowej,

• dobra znajomość języka niemieckiego,

• prawo jazdy kategorii B,

• dokładność , sumienność rzetelność, skrupulatność,

• uprawnienia do obsługi suwnicy i wózków będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

• dla kandydatów – profesjonalistów bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz korzyści poza finansowe,

• udział w realizacji prestiżowych inwestycji w kraju i/lub na budowach eksportowych,

• stabilne zatrudnienie.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (cv) na adres e-mail: kadry@izomont.com.pl z dopiskiem BRYGADZISTA / MAJSTER.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

W ofercie prosimy o zamieszczenie następującego zapisu: „Wyrażam zgodę na przechowanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez G+P IZOMONT SP. Z O.O."

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Data: 29.09.2015 10:22
Rodzaj ogłoszenia: Szukam
Numer ogłoszenia: 430094
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo

Zdjęcia (1)

BRYGADZISTA / MAJSTER - Zdjęcie nr 1
Ogłoszeniodawca: ANNA KRZEMIŃSKA AGNIESZKA KRACIŃSKA (niezarejestrowany)
Województwo: Cała Polska
E-mail: Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Telefon: +48542320840
Pokaż więcej ogłoszeń z sekcji Budownictwo Wzory umów do pobrania
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo