Razem 251 471 ogłoszeń !

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie agencji pracy tymczasowej z miasta Chemnitz, Niemcy: malarzy, którzy mają też doświadczenie przy robotach wykończeniowych. U każdego kandydata wymagana jest dobra znajomość języka niemieckiego i prawo jazdy kat. B.

Opis / Obowiązki:

• Ilość miejsc: 12

• Miejsce pracy: budowy na terenie całych Niemiec

• Praca aktualna jest od 4 kwietnia 2016

• Długotrwala umowa o pracę z niemiecką agencją pracy tymczasowej

• Praca jest stacjonarna na jednej budowie

• Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty

• Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

o Malowanie, elewacji zewnętrznych i wewnętrznych

o Malowanie ścian

o Tynkowanie, szpachlowanie, drobne prace murarskie

o Tapatowanie

o Lakierowanie / malowanie drzwi, okien, ram, kaloryferów

o Budownictwo wykończeniowe jak: regipsy, ocieplanie budynków przy użyciu różnych izolacji i wypełniaczy

Wymagania:

• Ukończony zawód malarz, udokumentowany świadectwem (szkola zawodowa, czeladnik albo mistrz)

• Aktualne doświadczenie zawodowe jako malarz i tapeciarz

• Doświadczenie w technologiach robót wykończeniowych

• Obowiązkowe prawo jazdy kat. B, własne auto zalecane

• Dobra znajomośc języka niemieckiego

Nasza oferta:

• Pełne świadczenia socjalne, dodatek urlopowy i świąteczny

• Stawka godzinna brutto od: 13,30 euro

• Zarobek miesieczny netto od 1400 euro

• Zakwaterowanie zapewnione i grtisowe

Tylko kandydatow spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52. Mówimy po polsku.

Data: 23.03.2016 13:45
Cena: 5 600 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 459400
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo

Malarz, tapeciarz ze znajomością niemieckiego, całe Niemcy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo