Razem 251 387 ogłoszeń !
OFERUJę
13.04.2016 11:14

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej firmy budowlanej z okolic Köln: Operatora samojezdnej pompy do betonu marki Putzmeister. Wynagane prawo jazdy kategorii C oraz dobra znajomość języka niemieckiego.

Opis / Obowiązki:

• Miejsce pracy: w okolicy miasta Köln, Niemcy

• Praca jest aktualna od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

• Okres pracy: na stałe

• Umowa o pracę z niemiecką firmą bodowlaną

• Praca polega na transporcie ciężarówką i obsłudze pompy do betonu marki Putzmeister

• Bezpieczny montaż pompy do betonu na budowie

• Obsługa pilotem rur doprowadzających beton

• Dopasowanie długości rur i węży

• Sprzęt, dodatkowe rury i przewody należy oczyszczać z betonu

• Ponadto konserwacja maszyny jak smarowanie przegubów itd

• Trasy dzienne

• Ilość godzin miesięcznie: 200 - 220

Wymagania:

• Uprawnienia do obsługi pompy do betonu mile widziane, ale nie konieczne

• Doświadczenie jako na podobnym stanowisku

• Prawo jazdy kat. C i doświadczenie w tej kategorii

• Prawo jazdy kat. B. zalecany własny samochód

• Dobra znajomość języka niemieckiego

• Odpowiedzialność za powierzony sprzęt i utrzymanie go w optymalnym stanie i czystości

• Samodzielność wykonywania pracy

• Sumienność w wykonywaniu powierzonych prac

• Gotowość do wyjazdu do pracy w Niemczech, najlepiej na stałe

Oferujemy:

• Stawka godzinna brutto dla kandydata od 13,00 euro

• Diety dzienne, jeśli nastąpi praca na montażu

• Płatny urlop, premie okolicznościowe

• Zakwaterowanie zapewnione i w pierwszym miesiącu gratisowe, potem do 300 euro miesięcznie

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV (w języku niemieckim) adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: +49 151 459 680 52.

Data: 13.04.2016 11:14
Cena: 10 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 462863
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo

Zdjęcia (1)

Operator pompy do betonu, kierowca kat. C - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo