Razem 251 482 ogłoszeń !
OFERUJę
27.06.2016 11:38

Agencja rekrutacyjna Business Bridge Group Sp. z o.o. od wielu lat rekrutuje specjalistów i menedżerów do pracy zarówno w kraju jak i za granicą.

Obecnie poszukujemy dla naszego klienta – renomowanej, wielokrotnie nagradzanej i jednej z największych niemieckich firm zajmującej się montażem instalacji grzewczych, sanitarnych, elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych na rynku niemieckim – osoby do pracy, na stanowisku:

SPAWACZ - KONSTRUKTOR

Miejsce pracy:  Niemcy

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy:

· Montaż, spawanie, montaż urządzeń,

· Praca według rysunku technicznego,

· Praca na dużych placach budowy i domy jednorodzinne,

· Wykonywanie zleceń w zespołach kilkuosobowych.

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

· Zdobyłeś wykształcenie kierunkowe (Spawacz, Blacharz),

· posiadasz ważne uprawnienia spawalnicze do spawania gazowego,

· posiadasz doświadczenie praktyczne w tym obszarze,

· masz wiedzę na temat budowy metali,

· posiadasz dodatkowe kwalifikacje takie jak uprawnienia spawacza i/lub instalatora systemów grzewczych/chłodzących ,

· wyrażasz gotowość do wykonywania prac montażowych,

· cechujesz się umiejętnością pracy w zespole oraz zaangażowaniem,

· posiadasz prawo jazdy kategorii „B”,

· Masz w sobie chęć przeżycia przygody,

· Posługujesz się językiem niemieckim na poziomie komunikatywnym.

Osobie zatrudnionej oferujemy:

· Stabilne, przyszłościowe i bardzo atrakcyjne warunki pracy w oparciu o niemiecką umowę zatrudnienia,

· wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia, wykształcenia, umiejętności,

· premie, gratyfikacje i finansowe dodatki ,

· Premia świąteczna oraz urlop pełnopłatny,

· firmowa odzież robocza,

· możliwość systematycznych powrotów do Polski – duża swoboda w planowaniu harmonogramu pracy.

Mile widziane:

· Spawanie lustrzane –będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV w języku polskim i niemieckim na adres praca@bbgroup.com.pl z dopiskiem SK/Niemcy

Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355.

Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Data: 27.06.2016 11:38
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 463317
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo

Zdjęcia (1)

SPAWACZ - KONSTRUKTOR (Niemcy) - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: BBGroup
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Pozostałe ogłoszenia użytkownika BBGroup
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo