Razem 251 517 ogłoszeń !
OFERUJę
21.04.2016 12:42

GlobalForce Services jest międzynarodową agencją rekrutacyjną z długoletnim doświadczeniem. Obecnie dla naszego klienta, niemieckiej agencji zatrudnienia, poszukujemy osób na stanowisko:

Hydraulik (Niemcy)

Zakres obowiązków:

- montaż instalacji wodnych, kanalizacyjnych i gazowych w budownictwie jednorodzinnym oraz budynkach przemysłowych,

- usuwanie awarii – serwisowanie instalacji

Wymagane:

- wykształcenie kierunkowe,

- doświadczenie w montowaniu i naprawie instalacji wodnych, kanalizacyjnych i gazowych,

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),

- własny samochód,

- aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu.

Oferujemy:

- stawka do 13 euro/h netto + dodatkowe benefity

- mieszkanie od pracodawcy,

- stabilną umowę na warunkach niemieckich ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- potrzebne ubranie robocze,

- opiekę polskojęzycznego dysponenta.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: praca@globalforce.pl

Prosimy o podanie nazwy stanowiska w temacie wiadomości oraz o załączenie klauzuli o ochronie danych osobowych.

Gwarantujemy poufność zgłoszeń i zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Data: 21.04.2016 12:42
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 464481
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo

Zdjęcia (1)

Hydraulik (Niemcy) - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: GlobalForce
Województwo: Cała Polska
E-mail: praca@globalforce.pl
Pozostałe ogłoszenia użytkownika GlobalForce
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo