Razem 251 830 ogłoszeń !

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie niemieckiej firmy stolarsko-dekarskiej z okolic miasta Göppingen fachowców na stanowisko: Dekarz i Blacharz - dekarz. Obowiązkowe jest doświadczenie na dachach stromych i znajomość języka niemieckiego.

Opis / Obowiązki:

• Ilość miejsc: 2

• Miasto: okolice miasta Göppingen, Badenia Wirtembergia, Niemcy

• Praca jest natychmiast aktualna lub w możliwie szybkim terminie

• Praca jest na stałe, bezpośrednio w pracodawcy

• Praca na pełny etat 5 do 6 dni w tygodniu (45 do 50 godz. tygodniowo)

• Do obowiązków należy:

Dekarz:

o Pokrycia dachów stromych różnymi rodzajami dachówek

o Krycie ścian zewnętrznych

o Montaż okien dachowych, wyłazów i świetlików

Blacharz-dekarz:

o Obróbki blacharskie pokryć dachów

o Obróbki blacharskie kominów i ścian

o Montaż rynien, rur metalowych, kolanek

Wymagania:

• Młody wiek

• Ukończony zawód dekarz, blacharz dekarz, udokumentowany świadectwem lub praca na podobnym stanowisku potwierdzona referencjami

• Wysokie kwalifikacje i aktualne doświadczenie zawodowe na dachach stromych

• Umiejętność pracy według planów technicznych

• Doświadczenie w pracach na wysokości

• Znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym

• Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód nie wymagane, ale wskazane

• Samodzielność, odpowiedzialność, dokładność

Oferujemy:

• Praca na stałe na niemieckich warunkach

• Stawka godzinna brutto: od 13,50 do 14 euro (w zależności od kwalifikacji)

• Zarobek miesięczny netto ok. 2000 euro

• Wypłata wszystkich nadgodzin

• Zakwaterowanie zapewnione, płatne 125 euro miesięcznie

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Data: 30.04.2016 12:13
Cena: 2 000 Zł.
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 466107
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo

Dakarz, Blacharz - Dekarz do dachów stromych w Göppingen - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4915145968052
Pozostałe ogłoszenia użytkownika PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo