Razem 251 485 ogłoszeń !

Operator wiertnicy HDD. Prawo jazdy C, znajomość niemieckiego. Kehl, Niemcy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie firmy budowlanej z okolic Kehl, Niemcy: Operatora wiertnicy HDD do horyzontalnych przewiertów sterowanych. Wymagane jest doświadczenie i dobra znajomość języka niemieckiego, optymalnie prawo jazdy kat. C.

Opis / Obowiązki:

• Ilość miejsc: 4

• Miasto: okolice Kehl, Niemcy

• Praca jest aktualna natychmiast i w późniejszym terminie

• Praca na stałe, bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

• Praca na pełny etat (ok. 180 godz. miesięcznie) + nadgodziny

• Pracodawcą jest firma budowlana specjalizująca się w budownictwie drogowym

• Budowy są na montażu, na terenie południowo zachodnich Niemiec. Praca jest na cały etat, od poniedziałku do piątku. Dojazd na budowę jest samochodem firmowym.

• Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

• Obsługa wiertnicy HDD do horyzontalnych przewiertów sterowanych

• Obsługa maszyn budowlanych jak: koparki, ładowarki

• Transport wiertnicy samochodem ciężarowym

Wymagania:

• Ukończony zawód Technik ds. robót drogowych lub aktualne doświadczenie na podobnym stanowisku w budownictwie drogowym

• Doświadczenie na stanowisku Operator wiertnicy HDD do horyzontalnych przewiertów sterowanych

• Uprawnienie do obsługi wiertnicy HDD mile widziane, ale nie konieczne

• Prawo Jazdy kat. C mile widziane, ale nie konieczne

• Obowiązkowa znajomość języka niemieckiego.

• Umiejętność pracy w grupie

• Wyjazd na długi okres do Niemiec, optymalnie pobyt na stałe

Oferujemy:

• Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne

• Stawka godzinna brutto 14,00 do 17,00 euro

• Diety dzienne netto 24 euro

• Miesięcznie wynagrodzenie netto ok. 2100 do 2300 euro + nadgodziny

• Zakwaterowanie będzie zapewnione i na montażu bezpłatne (w weekendy dotowane przez pracodawcę)

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

Data: 27.05.2016 09:49
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 470729
Rubryka ogłoszenia: Budownictwo

Operator wiertnicy HDD Prawo jazdy C, niemiecki, Kehl Niemcy - Zdjęcie nr 1
Bezpośrednie dane kontaktowe
Firma: Agencja Pracy PolFach
Województwo: Zagranica
E-mail: info@polfach.de
Telefon: +4815145968052
Web: www.PolFach.de
Pozostałe ogłoszenia firmy Agencja Pracy PolFach
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Budownictwo